Žádný alkoholik, kuřák, cholerik ...

30. července 2017 v 8:46 | Mikalia
Nechci se vrátit
Otázka je jestli přes zamilovanost jsem neviděla jak věci skutečně jsou, přes naše alkoholové mejdánky byla zakryta realita a nebo se jen ten člověk přestal hlídat a začal se projevovat ve své skutečné povaze... Každopádně čtvrtek změnil všechno. Ty tři měsíce společného usínání, polibků, vedení se za ruce a já vím, že se nechci vrátit. Jsem skřípnutá ze všech stran a přestala jsem to být já a teď od pátku jsem měla možnost mít čas pro sebe a bylo to skutečně nádherné.

Musím říct, že mě ještě stále trápí výčitky za své pocity, ale mohu za to, že ten den vše změnil? Nebo změnilo všechno postupně? Už začaly být nějaké problémy dřív a tak nějak jsem to pociťovala od minulé soboty... Nedokážu udržet krok se svým přítelem, protože nepiju, nekouřím a já chci fotit, cvičit a poznávat svět?
Obětovala jsem mu svůj veškerý volný čas a musím říct, že se necítím ve své kůži, nechce se mi vracet, pocitově jsem úplně ztracená ale jedno vím jistě. Jestli ještě to zkusím s nějakým mužským tak nesmí být cholerik, kuřák, alkoholik a hulič. :(

Jak moc ten čtvrtek všechno změnil. Dyť já ho vidím úplně jako jiného člověka a nemám vůbec k němu už žádný respekt. Jsem si nehledala nového přítele, aby mě zas dusil a ponižoval... to vážně ne, to už na tohle jsem moc chytrá holka a myslím si, že já mám na výběr. Rozhodně teď chci být sama, chci dělat co mě baví a chci být obklopena přáteli se kterými je mi hezky a podrží mě, když na mě přijdou ty smutna a pochyby, že jsem udělala správně. Nechám to teď trošku uležet, aby to nebylo tolik plné emocí a já osobně nechci alkohol ani vidět..... takže si dávám detox minimálně na měsíc .... zase další traumata už vážně nechci a budu se pořádně dívat jací lidé ve skutečnosti jsou a jestli to není jen nějaké upravené pomocí alkoholu.... řekněte mi kdo kdy vymyslel alkohol... já ho jdu zabít ... už v minulém vztahu s tím byly potíže... proč ti kluci tolik k tomu alkoholu spadaj? To neumí řešit problémy normálně?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.